Karuisa keerulised ajad


See suvi on Karuisale olnud keeruline. Eriti suhetes Mesimummidega. Ja oleks siis, et köige pöhjuseks mee pätsamine Mesimummide majast. Oh ei, kus sa sellega. Karuisa tahtis vaid oma koopa ümbrust kauniks trimmerdada, aga Mesimummidele see ei meeldinud.

Esimene pauk tuli nädalaid tagasi, kui trimmerdamise ajal üks väga kuri Mesimumm Karuisale vuntsi sutsas. Ühe hetkega oli Karuisa vahetanud look’i ja teda vöis väga kergesti segi ajada Homer Simpsoniga (vaata pilte).

Önneks oli see vaid väline sarnasus, pidi Karuema köige selle juures ennast lohutama. Karulapsed aga naersid nii et vatsad vappusid, kuigi see vist ei ole viisakas teise häda üle naerda… Aga no mis sa teed, kui naer vägisi peale tuleb ja vaatepilt oli töesti rohkem kui naljakas. Puänt selles loos oli veel seegi, et Karuema andis nöu pistmispaika viinakompressiga ravida ja Karutüdruk arvas, et vöiks külma peale panna. Noh muidugi, kes see siis väikse karulapse tarkust kuulab ja önnetus oligi suurem, kui vaja – oleks ikka pidand lapse juttu kuulama, mitte Karuema, seekord. Tulemus oli see, et viina möjul läks paistetus veelgi hullemaks. Nii et… Vahel on ka emad rumalad ja lapsed targad… Önneks paari päevaha oli Karuisa jälle kena sileda olemisega ja selleks korraks lugu löppenud.

Eile aga tuli metsast trimmerdamast jällegi ärevil Karuisa: “Vaata ega mul siin nöela sees ei ole, ja siin ja siin ja siin…” Ja töepoolest vasakusse käsivarde olid Mesimummid oma 9 sutsu teinud seekord, pluss kämblas möned. Ei öpi see Karuisa ka oma kogemusest, ikka kipub sinna Mesimumme kollitama. Nüüd ongi jälle mitmeks päevaks töeline Mesi(las)käpp.

5 kommentaari

 1. Posted by tutsbert on august 14, 2010 at 9:02 e.l.

  Paistetuse vastu aitab äädikane kompress (ikka lahjendatult), kuulnud olen, et ka sidrun (seega hapu?).

  Vasta

 2. Posted by Maire on august 9, 2010 at 2:36 p.l.

  Homer Simpsoniga võrdlus on väga hea leid 🙂

  Vasta

 3. Posted by Kristel on august 9, 2010 at 2:32 p.l.

  väga Puhhi-lugu:) kas metsast tulles oli mokk meega koos ka?
  Igatahes palju tervisi ja hääd kosumist! Ja mett saab osta ka 😉

  Vasta

 4. Posted by Piret Joalaid on august 9, 2010 at 1:50 p.l.

  Olge ettevaatlikud! Mõni (mina sh) võib mesilasesutsaka peale sussid püsti visata!

  Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: