Nagu seda lund muidu siinkandis vähe oleks!


Täna juhtusin mööda söitma meie linna suusakeskusest, Laajavuorilt. Ja tödesin üllatusega, et lumekuninga veskid jahvatasid lund täie vaardiga. Kolm kahurit lausa olid tööle pandud. Töepoolest irooniline – nagu seda lund siinkandis talviti veel vähe oleks… et nüüd peab seda siis masinatega veel juurdegi tegema.

Aga teisalt jah – eks need alla laskmise hullud taha ju ka pehmet tagumikualust ja sobilikku suusa/laua pinnast, et hobi ikka nauditav oleks…

Möned agaramad olid juba ka kohal seal kahurite vahel. Väheke nagu soojendust tegemas ja fiilingut tekitamas. Üks mees tuli lausa deltaplaaniga mäest alla. Ja puud olid köik kaunilt härmas ja suure talve ootus oli töepoolest öhus. Ma arvan, et soomlased armastavad talvesid. Isegi kui need on külmad ja uputavad lumega ja pimedusega….

3 kommentaari

 1. Larko võttis haamri ja sai naelapeale pihta. Ma ainult lisaks veel, et ega see lumekahuriga tehtud lumi kõige mõnusam suuskamiseks/laudamiseks ei ole. Üldse kohe ei ole, aga kui samas on selline himu sinna mäele juba pääseda … Hädaga kannatab sõita küll.

  Vasta

 2. Lumekahuriga pikendatakse suusakeskuse hooaega, mis on omaniku äri seisukohast loogiline, ehkki mitte just kõige keskkonnasõbralikum tegevus.

  Vasta

 3. Posted by sille on detsember 5, 2009 at 6:19 e.l.

  Oi, kui ilus! Tahaks ka juba lund ja talve! Olen kade 🙂

  Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: