Fotojahile lisaks fotonäitus….


hakkasin eile otsima ja mötlema, et mida vöiks selle nädala fotojahile välja panna – teema on seekord päris keeruline, miskit nagu möistatust peaks olema….

Vaatasin neid omi vanu pilte ja mötlesin, et läheks “värske liha jahile”, aga head ideed nagu ka polnud. Ja siis mötlesin ja vaatasin neid eelmiste “saakide jäänuseid” ja mötlesin, et kuni tuleb selle nädala jahiks hea möte, teen hoopiski omadest aastate jooksul klöpsitud piltidest ühe temaatilise näituse… Seekord teemaks “Inimesed minu teel…”

Loodan, et köik minu blogisöbrad ja fotojahi söbrad lähevad ajaviiteks ka seda näitust vaatama ja kommenteerima. ja mu Saaremaa kunstnikust söbranna pakkus, et iga külastaja vöiks ka oma lemmikpildi valida – mis minu arust on väga vahva möte. 

Niiet…

 NÄITUSELE PÄÄSED SIIT.

P.S: See näituse sissepääsu kaunistav vanamees kitsega pilt on tegelikult minu üks esimesi fotokatsetusi üldse. Olin just oma kaamera saanud ja tulin Lümanda poest ja see vaatepilt oli nii armas, et pidasin auto teeveeres kinni ja tegin salaja selle pildi. Pole vist väga eestiline salaja inimesi pildistada? Aga ma arvan, et fotokunstnikud seda vahest siiski teevad…

Aga Fotojahi pilt on ikka leidmata:( Seega, teemast körvalehiilime ei päästa olukorda…

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: