Täna hakkas peale pime!


Nagu nöiavitsa väel, peale nädalavahetusel kella vägistamist, oli täna hommikul ülikooli mineku ajal alles pime ja öhtul koju tulles juba pime. Kummaline, et üks tunnike kella sihverplaadil vöib sedasi ka päris elus ja igapäevarutiinis möjuda.

Pimedal on üldse selline komme, et ta tuleb äkki ja hakkab vöimutsema äkki. Kurjusega on samamoodi, ta ei tule kunagi hiilides, ikka äkki.Sama siis pimedaga. On nad ühest parteist?

Üldises plaanis on aga nüüd niimoodi, et kirkasvalo lambid tuleb panipaikadest välja otsida ja kasutusse vötta, sest muidu on paari päeva pärast ka va masenduseuss kohal. Ja kellel seda vaja on. Mötlin, et katsetan sel aastal oma lampi tööjuures, sest hommikul kodus ma olen suht luhikest aega ja öhtul pole kasulik selle lambi paistel end peesitada, sest siis vöib unega raskusi tulla.

Keeruline kombineerimine see pöhjamaa elu.

naabrinaine oli aga hommikul kümnest, vaatamata pimedapoolsemale hämarale ilmale juba lastega öues toimetamas. Löikas minugi platsi pöösad tagasi ja täitsa reibas. Noortel inimestel ikka teine olemine. Ka pimedaga.

Minul aga on hakkavad homme peale loengud ja ma ei kujuta ette, kuidas talveune hoojal loengupidamine vöiks edeneda….

4 kommentaari

 1. Posted by kaja karuema on november 5, 2009 at 12:22 p.l.

  arvan, et mulle sobib, olen kunagi noorena tegelenud joogaga, siis kui ma veel karuema ei olnud:) nii et see vb olla on veel kuskil salajastes karvavahedes ihul meeles,mismoodi sedasorti vöimlemisi tehakse…

  Vasta

 2. Posted by Karmen on november 5, 2009 at 7:42 e.l.

  Painduvus kasvab ajaga ja algab see üldse ainult 3 korduste seeriaga ning ma soovitan alles siis edasi minna, kui need on kindlalt käpas (vaat, kui tore on seda öelda karuemale :)). Tegemist on siiski vaimsete harjutustega ning ausalt öeldes saan ma neid harjutusi tehes väga konkreetse info oma keha ja vaimu seisundi kohta. Olen teinud neid 8 kuud iga päev, ka veidi haige olles ja enam ei kujuta oma elu ilma selle rituaalita ette – lihtsalt ei pane ennast hommikul enne üldse riidesse.

  See oli lihtsalt üks soovitus, mis mind ja mu paari head tuttavat on aidanud, aga ei ole kõigile universaalne. Tasub aga proovida, kas sobib või mitte. Samuti meeldib mõnele teha neid hoopis õhtul, mul aga oli siis raskusi uinumisega – äratas liiga üles.

  Vasta

 3. Posted by kaja karuema on november 2, 2009 at 1:15 p.l.

  tänud heast nöuandest:) proovin kindlasti. kuigi mul vb olla raske oma karukeret vajalikul määral painutada…

  Vasta

 4. Posted by Karmen on november 2, 2009 at 5:29 e.l.

  Soovitan hakata iga hommik tegema “Viit tiibetlast” – see äratab suurepäraselt üles, masendusest pole jälgegi, teeb keha ja vaimuga imet. Googlist saab selle kohta palju materjali ja täpse ülevaate, kuidas ja miks.

  Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: