Üritaks Eesti esimest fotomeemi blogis?


Olen nüüd oma fotoblogiga jauranud terve nädala ja avastanud, et tõesti – sõnu läheb harva vaja…Olen leidnud hulgaliselt fotohuvilisi üle maailma, kelle juures käin virtuaalseid reise tegemas, ja see on peaaegu et sama vahva, kui päriselt reisimine…Olen leidnud hulga sõpru, kes käivad minu blogis ja jätavad positiivseid ja rõõmsaid kommentaare ja sellest hakkab hea ja soe….

Ja eriti vahvad on igasugused ühisüritused, mida siis nädala jooksul korrladatakse. Reedel näiteks kogunetakse taevast pildistama….Kolmapaeval võetakse tähestikust üks täht ja otsitakse sellele fotosüüdistust taha…Laupäeval käib fotojaht märksõna järgi, sel laupäeval oli see sõna HIGH. Esmaspäeval lähen midagi veidrat kaamerasse haarama…jne.

Aga ei ühtegi eestlast pole ma nendes vahvates projektides ja kommuunides veel kohanud..

Kas Eesti kaas-foto-hullud istuvad igaüks oma ilusate piltidega oma vahvates virtuaalsetes kodudes üksinda? Ja üsna sageli me ei teagi, et teisel seal teispool sinist ekraani on selline vahva pilt leitud…Ja ega eestlastele paha tee vahepeal ka teiste omasugustega sõbralikult suhelda…
Ma usun, et eestlastel on peaaegu et igaühel oma digikaamera ja klõpsitakse palju pilte…teeme siis nüüd nii, et üritame korraldada ka Eesti oma blogivate pildiklõpsijate virtuaalse ürituse, korra nädalas oma kaameraga. REEGLID OSALEMISEKS ON SIIN.

One response to this post.

  1. Posted by Tiia on märts 29, 2008 at 4:08 p.l.

    tänan kutsumast, selleks oleks vaja üht olulist aparaati, kaamerat, mida minul kahjuks ei ole.
    rääkisin küll ¨sünnipäevakingi kinkijaga sellel teemal juttu, aga ju mul jäi sellel aastal sünnipäev vahele. jöuludeni on ka aega ja puhiserahad olen juba ette ära kulutanud.
    kõik mu pildid on tulnud telefoni kaudu 🙂

    Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: