Pahade mõtete päevad


Nii täna see siis juhtus. Hommikul jooksis nina vett nagu jääpurikas kevadel. Pisaraid tuli silmist, olgugi, et sel hetkel täiesti põhjuseta… Asja nimi on nohu.

Lugesin kunagi, vist oli see Luule Viilmaa raamatust…aga võib olla ka kuskilt mujalt, et kurvad ja kurjad mõtted teevad inimese haigeks… ja esimene haigus, mis sedasi tuleb, on nohu….
Jah. Täna sain mina endale selle väga selgeks, et nohu tõepoolest on Pahade Mõtete Haigus. Pool jaanuari on minu peas keerelnud vaid kurvad ja kurjad mõtted. Hulgi. Ja rohkemgi veel…Ja ma ei imesta üldse, et see tänahommikune tatine külaline nii võimas on…Sest minu pahad mõtted olid umbes täpselt sama võimsad… ja pahad.Minu jaoks muud tõestust polegi vaja – inimene on ikkagi väga ja väga tervik…Oma mõtetega me programmeerime me oma füüsise.
Ja seda oleks kasulik mäletada.

2 kommentaari

 1. Posted by Anonymous on veebruar 3, 2008 at 6:21 p.l.

  Tegelikult mina panen saialille salvi., kui muud ei ole. Ja vesiseid ninatilkasid kasutades kaob lõhnatundmine ära.

  Vasta

 2. Posted by iltaka on veebruar 3, 2008 at 3:02 p.l.

  Tere!
  Nohuga on enamasti nii, et kui muuga ei parane, siis seitsme päevaga paraneb kindlasti. Sibulasöömisega ka. Nagu selles reklaamis: Ma tean, mida Te tunnete.
  Tahtsin öelda aitäh ilusa kommentaari eest minu huviblogisse. See huvi on suurel määral seotud sellega, et oma vastavateemalisele postkaardikogule tuli ajaloost, kirjandusest jne hakata täiendust otsima.

  Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: