Karutüdruk sai autojuhiks…


täna hommikul…Tegi eksami ära ja nii lihtsalt see nüüd tagantjärele tundub. Soomes on see kuidagi rahulik ja positiivne protsess olnud. Tagasiside nii söiduöpetajalt kui ka eksamineerijalt on olnud inimlik ja kena ja ainult positiivne.
Täna öhtul aga toimub legendaarne öpilaste-öpetajate joomisvöistlus…Karutüdruk on oma klassi vöistkonnas. Tuleb juua pint ölut ja siis tiir ümber baari joosta ja siis teatepulk järgmisele. Neli nägu vöistkonnas. Karutüdruku vöistkonnal on see eelis, et eestlased taluvad reeglina alkoholi paremini kui soomlased…aga miinus on jälle see, et üks vöistleja on nii lodev tüüp, et ei saa käimisegagi hakkama, rääkimata siis jooksmisest…aga we will see – ise ta ennast sinna pakkus ja eks siis peab ka jooksmised ise ära tegema.
No üritan minna seda nalja ka vaatama minna ja ehk saab möned pildid ka tehtud…Aga olukord on noorele inimesele vahva – hommikul saab load ja öhtul lakub end kohe täis.

One response to this post.

  1. väikesed faktiparandused: ei pakkunud end ise, mind värvati (keegi teine ei olnud suht nõus minema). jooma pidi vähem, kui pindi, soome mõistes tuoppi, mis on ma arvan umbes 0.4l. ja täis ei lakkunud, kuna tegemist oli ykkösolut’ga, mis on ainult 2.7%.. aga teised olid see-eest hästi soojendanud..

    Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: