Tagurpidi tähelepanekud


Naljakas on üle pika aja taas Eestis olla, ja kodune…(ma vist mõtlesin ka välja, miks Larko blogi peegel on…). Soomest vaadates ongi sageli asjad Eestis teistpidi, peegelpildis, või siis vastupidi, Soome on Eesti peegel…Aga vahet pole, kumb kumma peegel on.
Ka praktilises igapäevaelus, näiteks liikluse, on asi vahel peegelduses – kui Soomes on nii, et kõige kiiremad sõitjad on kõige vasemas reas, siis Eestis on kõige kiiremad sõitjad tavaliselt kõige parempoolses reas…(muidugi juhtudel, kui on mölemas suunas rohkem kui üks sõidusuund…)

4 kommentaari

 1. aitähh Elviina 🙂

  Vasta

 2. Posted by elviina on oktoober 16, 2007 at 7:04 e.l.

  Lugesin, et Sul oli sünna :), palju õnne ja tervist. Tore on lugeda Sinu kommentaare Soomest. Ise siin 17 aastat elanuna enam nii hästi asju ei näe, või õigemini näeb rohkem ebakohti, ja seda mis ei toimi. 🙂

  Vasta

 3. Posted by Kaja on oktoober 15, 2007 at 6:36 p.l.

  nujah, tuleb välja et siis ikkagi ei mõtlenud välja…ja eks see oligi väike spekulatsioon…aga kuidagi nagu haakis, ja ma ju esitasingi hüpoteesina, et ma VIST mõtlesin välja…
  🙂

  Vasta

 4. Posted by Larko on oktoober 14, 2007 at 4:55 p.l.

  Tähelepanek on hea kuid minu blogi sinna kontekstisse ei sobi. Nimelt on mul blogi Kolhoos.ee’s juba mitu head aastat. Eelmisel aastal tekitasin sellele seoses tehniliste probleemidega peegelsaidi WordPress.com’is. Mõlemas on täpselt samad sissekanded et oleks nii mulle kui lugejatele kättesaadav kui üks või teine maas on. Vaevalt et mõlemad korraga kukuksid.

  Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: