Soomes on koertel oma blogi


No Comments. Soomlased on oma kutsudele blogi teinud. Nii armas. Kas äkki Eestis ka on sellist?
Ikkagi inimesed ju ka natuke need meie neljajalgsed sõbrad…
Blogi vaatamiseks ja lugemiseks kliki SIIA
NATUKE HILJEM:
Ja ei tulnudki kaua oodata, kui ka eesti kutsude oma veebi kohta info tuli. Loe ja naudi ja vaata, pisarateni liigutav ja armas.
Aga siit kohe uus küsimus, et miks Hesari (Soome suurim päevaleht) koerteblogi peab ja väärtustab… Eestis aga pead täpselt teadma, kust otsida. Ja kui ei tea, siis peale niisama ei satu…Äkki võiks mõni meediakanal natuke promoda meie sõpru?Näiteks ka selline kena koerablogi poliitilise kemplemise asemele mõnes suure levikuga meediakanalis? Äkki kasvataks loomapidamiskultuuri ja juhiks tähelepanu asjadele, millest peaks rohkem rääkima ja arutlema? Äkki muudaks miskit paremaks seeläbi?

5 kommentaari

 1. Posted by Kaja on oktoober 8, 2007 at 10:55 e.l.

  jah positiivne imago ja turupositsioon on töesti nende kasu, aga kena, et see mönele teisele ka veel kasu toob, peale nende endi 🙂

  Vasta

 2. Posted by Larko on oktoober 8, 2007 at 10:49 e.l.

  Seda küll kuid Soome suurim meediakontsern ei tee midagi juhuslikult vaid sellepärast et asjast on nendele nii otsest kui kaudset tulu. Hesari vast tegi seepärast et kellelegi teisele polnud pähe tulnud ehk kinnitamaks oma turupositsiooni.

  Vasta

 3. Posted by Kaja on oktoober 8, 2007 at 7:26 e.l.

  jah, kutsu.ee töesti ei ole tehniliselt ega kontseptsiooniliselt Hesari omaga saranane, kuid teisalt, kui koduloomade eneseväljenduse koht, natuke siiski.
  Aga mis mulle selles Hesari versioonis meeldib, on see, et Soome suurim päevaleht sellist asja nagu koduloomade pidamine väärtustab ja sellele oma veebikeskkonnas ruumi annab. ja seda ka reklaamib veel, peale köige muu. See on minu arust nagu kogu ühiskonna väärtushinnangute ja hoiakute peegeldus…

  Vasta

 4. Posted by Larko on oktoober 7, 2007 at 11:55 p.l.

  Kutsu.ee on sootuks rohkem web 2.0 moodi kui see Hesari üllitis. Umbes nagu koerte rate.ee. Sai juba kevadel õetütrele ja tema Hollandi väiksele veelinnukoerale Assule kasutajakonto tehtud. Satusin selle keskkonna peale seepärast, et sellest blogides juttu oli.

  Hetkel on kutsu.ee’s 3339 koera, mis polegi Eesti tingimustes koeraportaali jaoks vähe. Hesari juurest ei suuda kiirpilgul kasutajate arvu tuvastada.

  Vasta

 5. Posted by United on oktoober 7, 2007 at 4:06 p.l.

  Aga palun väga – http://www.kutsu.ee
  Siin on väga paljusid Eesti koerte blogisid näha! 🙂

  Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: