Võllanaljad tõsiste asjadega


Käisime paar päeva tagasi Avega poes. Ja leidsime muu huvitava seas kondoomid, millel tekst, et kui kasutad/ostad, võid võita õppereisi Zambiasse, Aafrikasse…

Aafrika teaduspärast paik, kus AIDS väga levinud…ja kondoomid kasutusel ikka ka selleks, et hoida ära nakatumist AIDS-i…

Meile jäigi selgusetuks, et kas nüüd siis on nii, et kondoomide ostjad saadetakse Zambiasse õppima, et kuidas seda AIDS-i saadakse, või et kuidas on olla AIDS-i haige…Või millised on veel võimalused selle teate tõlgendamiseks seal kondoomipakil?

Kommunikatsioon on veider asi…Kui sa vähegi hooletu oled, siis võidakse su sõnumit tõlgendada just nii, kuidas kellegi fantaasia lubab…Kas AIDS on selline teema, millega võiks hooletust ja hoolimatust lubada? Kas pole mitte liiga tõsine teema võimaluse pakkumiseks ilkumiseks ja mitmeti mõistmiseks?

2 kommentaari

  1. Posted by Larko on september 26, 2007 at 3:50 p.l.

    Ilmselt pole siiski naljaga tegemist, sest RFSU veebilehel on reisi võitjad üleval. Kahjuks ei saa antud kondomite ja kampaania kohta täpsemaid andmeid kätte, sest just antud kondomile klikkides tahab RFSU mu veebilehitsejas hüppeaknaid avada, mida mina jälle lubada ei taha. Tuleb ka arvutit nakkushaiguste eest kaitsta. Ehk siis info salastamine, kahjuks.

    Vasta

  2. Posted by joanamari on september 21, 2007 at 6:49 e.l.

    AIDS-i ei pidanud peatama ka kondoom mitte

    Vasta

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: